444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Maltepe Yeni Konut Projeleri

Maltepe Yeni Konut Projeleri

Güzellikler Şehri İstanbul

İstanbul Türkiye’nin en popüler şehridir. Dünyanın pek çok yerinde Türkiye denilince akla İstanbul gelmektedir. Bunun sebebi olarak İstanbul’un köklü bir tarihe ve pek çok doğal güzelliğe sahip olması gelmektedir. İstanbul yüzyıllardır üzerinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bunun etkisi ile pek çok tarihi eser ve kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın her yerinden turistler ve gezginler İstanbul’u görmeye gelmektedir. Bu tarihi değerinin yanı sıra İstanbul pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul denilince boğaz akla gelmekte ve gezilme ile doyulmayacak bir güzellik sunmaktadır. Boğaz kadar güzel bir başka yer ise Adalar’dır. Adalar manzaralı Maltepe yeni konut projeleri bu güzel manzara ile harika bir manzaraya sahiptir.

Anadolu Yakası Konut Projeleri

İstanbul içerisinde yaşam alanları olarak en değerli ve önemli alanlara Anadolu yakası sahiptir. Anadolu yakası İstanbul için huzur sunmakta olan en ideal yaşam alanlarındandır. Maltepe yeni konut projeleri gibi pek çok proje ile hem huzuru hem de lüks yaşam alanlarını sunmaktadır. Maltepe lokasyon olarak ideal bir konumdadır. Öncelikle ulaşım problemi bulunmamaktadır. İstanbul’un birçok yerinde yaşanan trafik ve ulaşım sorunu Maltepe’de bulunmamaktadır. Maltepe metro ve metrobüs ulaşım hatlarına yakınlığı ile beğenilmektedir. Pek çok kişinin Maltepe’yi tercih etme nedeni budur. Maltepe’nin bir diğer özelliği etrafından yaşam alanları olarak birçok kolaylık sunmasıdır. Alışveriş merkezlerinin yakınlığı, hastane ve benzeri alanlara ulaşım kolaylığı ile Maltepe akılda soru işareti bırakmayacak bir lokasyondadır.

Maltepe Yeni Konut Projeleri

Maltepe yeni konut projeleri arasında Deluxia Park en dikkat çekici olanıdır. Deluxia Park residence projesi özellikle Adalar manzarası ile denizi ve güneşi evinizin içerisine kadar getirmektedir. İstanbul’un en güzel manzaralarından olan Adalar manzarasında doya doya denizi seyredebilirsiniz. Deniz manzarasının güzelliği kadar evlerin tasarımları da dikkate değerdir. Lüks kavramına farklı bir anlam katmakta olan Deluxia Park projesi her ihtiyacınızı karşılayacak ve eksiklik bırakmayacak tasarımlar ile karşınıza çıkmaktadır. Rahatlık, güvenlik ve lüks kavramlarını bir arada sadece Deluxia Park ile yaşayabilirsiniz.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.