444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Maltepe Rezidans Projeleri

Maltepe Rezidans Projeleri

Maltepe Rezidans Projeleri Artmaktadır

Maltepe; Kartal, Ümraniye, Kadıköy ve Marmara Denizi arasında bulunan 50 kilometre kare yüz ölçümüne sahip İstanbul’un güzide ilçelerinden biridir. Maltepe’ de ev satış ve kira bedelleri her yıl büyük artış göstermekte olup birçok hastane, okul ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır. İlçeden E5 kara yolu ve demir yolu geçmektedir. Sıraladığımız bu ve benzeri pek çok özellik Maltepe ilçesinde yaşamı kolay hale getirmekte olup birçok insanın Maltepe‘ de yaşamak istemesini cazip hale getirmektedir. Bu husus Maltepe ilçesinde pek çok inşaat projesinin yapılmasını gerekli hale getirmiştir. Bu kapsamda, Maltepe rezidans projeleri içinde yükselmekte olan Deluxia konut projesi en modern konseptlerde tasarlanan bir yaşam alanı olarak öne çıkmaktadır. Rezidans kavramının sunduğu ihtişamı nezih mimari çözümlerle harmanlayan muhteşem bir yapı olarak tasarlanan projenin hazırlanmış olan görselleri, bundan sonraki konut projeleri için de bir referans noktası olmaktadır.

Maltepe Rezidans Projeleri İnsanlara Ne Sunar?

Hayatında huzur, konforlu ve kaliteli yaşam isteyen insanların buluştuğu yerlerdir Maltepe rezidans projeleri. Deluxia konut projesi merkeze insan mutluluğunu koyduğu için öngörülebilir bir yatırım aracı olarak da ön plana çıkmaktadır. Maltepe rezidans projeleri kapsamında hiçbir masraftan kaçınılmadan en kaliteli malzemeler kullanılarak yükselen bu konutlar, kuru temizlemeden güvenliğe kadar her türlü insan ihtiyacına da kendi bünyesinde farklı çözümler sunmaktadır. Maltepe rezidans projeleri ile oturan kişilere,

• Çocuklarının güzel arkadaşlıklar kurabileceği güvenli bir ortam,
• Stresinizi atabileceğiniz ve spor yapabileceğiniz spor salonları, yüzme havuzları, spa merkezleri, sauna ve buhar odalarının bulunduğu keyifli bir ortam,
• Çocuklar için eğlence alanlarının bulunduğu neşeli bir ortam,
• Taziye, mevlid ve benzeri toplu kabuller ve programlar için hazırlanmış büyük lobi alanı,
• Ayrı ayrı bay, bayan ve çocuk havuzları

hizmetleri sunulmaktadır.

Maltepe Rezidans Projeleri Fiyatları Değişiklik Göstermektedir

Maltepe rezidans projeleri kapsamında tasarlanan Deluxia konutları en minimalist evlerden en ihtişamlı salonlara kadar çok farklı konseptlerde hazırlanmıştır. Fiyatları, projenin bulunduğu yere, sunduğu hizmetlere ve kampanyalı olup olmama durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Maltepe’de yükselen Deluxia rezidansları her ayrıntının ince bir şekilde tasarlanıp bir sanat eserine dönüştüğü yaşam ve iş alanları ortaya koyarken en ekonomik çözümleri de beraberinde getirmektedir. Böylece birçok kişi için kaliteli bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıp Maltepe sahilinde konuşlandırılan harika yapılara dönüştürmektedir.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.