444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Kartal Yeni Konut Projeleri

Kartal Yeni Konut Projeleri

Kartal Yeni Konut Projeleri Avantaj ve Cazibeleri

İstanbul’un Anadolu yakasının en görkemli ve en çok tercih edilen semtidir Kartal. Kartal bölgesinde yer alan yapılar, her geçen gün daha da değerlenmekte, yatırımlarınızın değerini katlamakta, yerleşimlerinizi de daha lüks hale getirmektedir. Kartal yeni konut projeleri, sizlere adalar ve deniz manzarası ile sonsuz maviliğin ve ufkun tadını çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı sunarken aynı zamanda konutlarınızın her geçen gün kıymetlenmesini sağlar. İstanbul’un hızla değer kazanan bir semti olan Kartal’da sizin de yatırımlarınız değerine değer katar. Ayrıca da sizler, her sabah konutlarınızda engin bir maviliğin içinde güne başlar ve şehrin gürültü ve kalabalığından arınmış bir hayata kavuşursunuz.

Kartal Yeni Konut Projelerinde Zengin Seçenek

Kartal, sadece konut alanında değil iş ve yaşam merkezleri ile de büyük bir çekim noktasıdır. Bu yönüyle Kartal yeni konut projeleri ile sizlerde yerinizi alarak modern hayatın içinde kendinize konum belirleyebilirsiniz. Üstelik konutlarda çeşitli fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. 60 ay, 0 faiz veya %5 peşin 72 ay 0,59 vade farkından faydalanabilirsiniz. Çeşitli özeliklerde inşa ettiğimiz konutlarımız, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Farklı metrekare seçenekleri ile de satışa sunulan dairelerimiz tamamen en son teknoloji ve birinci kalite malzemelerden yapılmaktadır.

Kartal Yeni Konut Projelerinde Ayrıcalıklı Yaşam Alanı

Kartal yeni konut projeleri, yaratıcı teknolojiyi estetik ve sağlamlıkla buluşturmaktadır. Kartal’ın en gözde kulelerinden biri olacak olan yapımız, sizleri şehrin kalabalık ve gürültüsünden arındıracağı gibi yaşam alanları ile de buluşturacaktır. İstediğiniz özelliklerdeki daireyi istediğiniz manzara ile bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik sizlere bütün dairelerimizde ve ortak kullanım alanlarında en iyi kalitede malzemeden, en kullanışlı ürünlerden, faydalanma imkanı sunuyoruz. Açık-kapalı otopark, açık havuz, Türk hamamı, kafeterya ve fitness salonu gibi yaşam alanları hem keyif yapabilme hem de spor yapabilme olanağını sizlere sunar. Bütün bu alanlarda hak ettiğiniz konfora kavuşursunuz. Ayrıca güvenlik hizmetleri ve oyun alanları da projelerimizin en önemli noktalarıdır. Bu sayede aileniz ve çocuklarınız güven içinde kaliteli vakit geçirme şansına sahip olursunuz. Bütün bu ayrıcalıklardan, cazip koşularda yararlanmak için sizler de yerinizi alabilirsiniz.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.