444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Kartal Residence Projeleri

Kartal Residence Projeleri

İstanbul ve Anadolu Yakasının Güzellikleri

İstanbul pek çok güzel yaşam alanına sahiptir. Çok köklü bir geçmişe sahip olan İstanbul hem doğal hem de tarihi güzellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu güzelliklerden tarihi olanlar tüm dünyanın dikkatini çekmektedir. Ayasofya başta olmak üzere pek çok cami ve benzeri eserler ziyaretçiler ile dolup taşmaktadır. Tarihi güzelliklerin yanı sıra doğal pek çok güzellikleri de bulunmaktadır. Boğaziçi ve boğaz manzaraları herkesin gözdesi konumundadır. Türkiye’nin en güzel deniz manzaralarını İstanbul’da görebilmekteyiz. Boğazın yanı sıra Adalar ve manzaraları gezip dolaşan herkesi büyülemektedir. Bu güzel manzaralardan birine sahip olan Kartal residence projeleri ile dikkat çekmektedir. Hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası ile İstanbul keyifle yaşanabilecek bir şehirdir.

Yeni Konut Projeleri

İstanbul özellikle deniz manzarasına sahip yeni konut projeleri ile göz doldurmaktadır. Bu konut projeleri arasında Anadolu yakası özellikle yeni ve lüks yaşam alanları ile tercih edilir konumdadır. Anadolu yakası içerisinde en güzel alanlardan bir tanesi Kartal olarak görülmektedir. Şu anda ve gelecek yıllarda çok daha büyük ilerlemelere sahne olacak bir yaşam alanıdır. Özellikle Adalar manzarasına sahip Kartal residence projeleri Anadolu yakasını daha da parlatacak projelerden birisidir. Kartal projeleri kaliteli yaşam arayanların ilk olarak dikkate alması gereken yerlerdendir. Bu özellikleri ile de daha fazla imkanı kendisine çekmektedir.

Kartal Residence Projeleri

Anadolu yakasının göz alıcı projeleri Kartal residence projeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Deluxia Park projesi Adalar manzarası ile görsel olarak mükemmel bir manzara sunmaktadır. Gündüz ve gece ayrı güzelliğe sahip manzarası ile doyumsuz bir güzellik Adalar manzarasıdır. Manzaranın yanı sıra Deluxia Park en ideal lokasyona sahip projeler arasında yer almaktadır. Metro istasyonu yürüme mesafesi olarak iki dakika uzaklıktadır. Yine metrobüs yürüyerek on dakika uzaktadır. Bu özellikleri ile ulaşım olarak büyük kolaylık sunmaktadır. Bunun yanı sıra alışveriş merkezleri ve hastane gibi önemli alanlar çok kolay şekilde ulaşılabilecek uzaklıktadır. Deluxia Park hem manzarası hem lokasyonu hem de lüks residence anlayışı ile sunulmaktadır. Işıltılı bir residence seçmek istiyorsanız Deluxia Park sizleri bekliyor.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.