444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
İstanbul Residence Projeleri

İstanbul Residence Projeleri

Yeni Bir Yaşam İçin İstanbul Residence Projeleri

Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul, her gün daha fazla insanın yerleştiği ve her gün nüfusu artan bir kenttir. Büyüyen bu şehirde artan nüfusun yerleşim ihtiyacını karşılamak adına sürekli olarak yeni projelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda planlanan İstanbul residence projeleri yepyeni bir yaşam alanı oluşturmak adına Kartal’da yükseliyor. Kartal’da Adalar manzaralı Deluxia Park Residence muhteşem manzarası ile huzurlu bir hayat vadediyor. İstanbul’un yeni yıldızı Kartal’da hem iş dünyasının yanı başında hem de denizin yanı başında muhteşem daireler sunuyor. Bugünden geleceğe uzanan bir yapı olarak tam istenen ve arzu edilen yaşam alanını oluşturuyor.

İstanbul Residence Projeleri İle Lüks Daireler

Kartal üzerinden yükselen ve Adalar manzarası ile huzur sunan bu yapılar İstanbul residence projeleri kapsamında İstanbul’a tam 364 adet özel daire kazandırıyor. Üşütün kaliteli teknik alt yapı ile donatılmış daireler kolay bir yaşam sunuyor. Deluxia Park Residence; 35 katlı yapıda birçoğu panoramik olmak üzere hepsi deniz manzaralı daireler sayesinde çok özel bir yapı olma özelliğine sahiptir. Bina dahilinde; 51-64 metrekare arası 1+1 daireler, 82-119 metrekare arasında 2+1 daireler ve 122+157 metrekare arasında 3+1 daireler bulunmaktadır. Hepsi lüks özelliklerde olan dairelerde beklenen tüm yaşamsal ve teknik donanımlar mevcut bulunuyor. Yapı Anadolu yakasının en yeni ve göz alıcı projesi olmak adına yükseliyor.

Kazandıran Yatırımlar İle İstanbul Residence Projeleri

Deluxia Park Residence; İstanbul’da her ayrıntıyı barındıran ve üstün bir yaşam deneyimi sunan lüks donanımlı daireleri ile yatırımcısına kazandıran bir proje sunuyor. Son yıllarda yapılan İstanbul residence projeleri arasında en avantajlı projelerden biri olarak açık ve kapalı otoparkı, açık havuzu, tük hamamı, saunası ve kafeteryası, fitness salonu ve daha birçok imkanı ile ayrıcalık sağlıyor. Yaşam alalarınızda spor keyfi, yüzme ve eğlence alanları ile sosyal bir yaşam sağlıyor. Yapıda kurulan üst düzey güvenlik sistemleri ile 7 gün 24 saat güvenli bir ortama sahip olarak çocuklarınız ile huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.