444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
İstanbul Lüks Konutlar

İstanbul Lüks Konutlar

İstanbul Lüks Konut Arzında Zirvede

İstanbul hızlı gelişmesini ve gerek Trakya’ya gerekse Kocaeli’ye doğru genişlemesini sürdürürken yeni konut projeleri de bir biri ardına tamamlanarak satışa sunulmaya devam ediyor. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde tüm hızıyla devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarının doğal bir sonucu olarak yıkılarak yerine çok daha lüks konutların yapıldığı binalar birer birer ortadan kalkarken, yükselen lüks konutlara da yoğun bir talep yaşanıyor. Özellikle yatırımcıların büyük rağbet gösterdikleri İstanbul lüks konut projelerine olan yoğun talepler göz önüne alındığında, markalı konutların satışlarının diğer projelere oranla biraz daha hızlı gittiği söylenebilir. Kent merkezinde yapılaşmaya ve büyük projelerin hayata geçirilmesine yetecek alanın olmaması, kentsel dönüşüme uygun olan yapıların ise, büyük konut projelerine uygun arazi büyüklüklerinde olmaması, inşaat firmalarının arayışlarını İstanbul’un Karadeniz’e yakın noktalarında yoğunlaştırmalarına neden oldu.

İstanbul Lüks Konut Projelerinde Deluxia Park Farkı

İstanbul’un Maltepe semtinde sadece mega kentin değil dünyanın gıpta edeceği bir yaşam alanı olarak Deluxia Park yükseliyor. Deluxia projesi arkasına aldığı teknik sağlamlığa modern mimarinin en estetik değerlerini de katarak ortaya tasarım harikası bir merkez çıkartıyor. Bulunduğu lokasyondaki tüm kritik noktalara yürüme mesafesinde olan proje kapsamındaki konutlar aynı zamanda estetik tasarımları ile de göz dolduruyor. Muhteşem bir deniz manzarasının eşlik ettiği konutlarda en kaliteli teknolojik detaylar çevreci ve sürdürülebilir unsurlarla desteklenmiş durumda. Maltepe metrosundan hastaneye kadar gerekli olan tüm erişim noktalarının hemen dibinde bulunan Deluxia konutları ile yaşam yeniden tasarlanırken İstanbul Lüks Konut konsepti de kendine yeni bir referans noktası bulmuş oluyor.

İstanbul Lüks Konut Arayışında Olan Yabancı Yatırımcıya Daha Cazip

Maltepe Deluxia gibi mega ve sıra dışı projeler sayesinde yurt dışında ikamet eden birçok yatırımcı gözünü çoktan İstanbul lüks konut projelerine dikmiş durumda. Proje ile birlikte en basit ifadesiyle bir konuttan ziyade fantastik ve modern bir yaşam tarzı hayata geçirilmiş oluyor ki İstanbul bu projeleri kendi doğal güzelliğiyle de süslüyor. İstanbul lüks konut üretiminde dünyanın diğer kentleri ile karşılaştırıldığında gerek toplam fiyat gerekse ödeme planı olarak çok daha cazip olması, yatırımcının İstanbul’a ayrı bir ilgi göstermesine de zemin hazırlıyor. Konunun uzmanları, dünya genelinde konut fiyatlarının incelendiğinde, İstanbul’da tamamlanarak satışa sunulan markalı lüks konutların dünya fiyatlarına oranla uygun olduğu görüşünde birleşiyorlar. Lüks konut satışında bankaların gerçekleştirdiği avantajlı kampanyaların da yerli alıcının dikkatini çektiğini belirtmeye gerek yok.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.