444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Anadolu Yakası Yeni Projeler

Anadolu Yakası Yeni Projeler

İstanbul’un Huzurlu Yakası Anadolu

İstanbul, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Özellikle doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve deniz manzaraları ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Yerli ve yabancı pek çok kişi İstanbul’a gelerek gezip farklı havasını solumaktadır. Bu güzelliklerinin yanı sıra İstanbul beğenilen yaşam alanları ile dikkat çekmektedir. Özellikle Anadolu yakası kaliteli yaşam alanları ile ilgili pek çok fırsata sahiptir. Anadolu yakası trafik probleminin diğer bölgelere göre daha az olması ile daha fazla tercih edilmektedir. Anadolu yakası yeni projeleri bu yaşam alanlarına yenilerini eklemektedir.

Anadolu Yakası Konut Projeleri

Anadolu yakası İstanbul’un huzur ve mutluluk sunan yaşam alanları ile sürekli olarak değerlenmektedir. Anadolu yakası özellikle Adalar manzarasına sahip alanları ile doğal güzellikler sunmaktadır. Güneşin doğuşu ve batışının ayrı güzellikler sunması ile birlikte yaşam kalitesini üst seviyeye çıkartmaktadır. Anadolu yakası konut projeleri tüm İstanbul içerisinde en fazla beğenilen projeler olarak görülmektedir. Anadolu yakasında özellikle bazı semt ve ilçeler günden güne değer kazanmakta ve özel yatırımlar yapılmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi de Maltepe ilçesi sınırlarıdır. İstanbul Anadolu yakası için Maltepe yükselen yıldız olarak görülmektedir.

Maltepe’de Yeni Rezidans Projesi

Anadolu yakası konut projeleri arasında en çok parlayan yıldız Maltepe’de bulunan Deluxia Park projesidir. Maltepe Cevizli Caddesi üzerinde bulunan proje özellikle deniz manzarası ile göz doldurmaktadır. İstanbul’un en güzel deniz manzaralarından biri olarak görülmekte olan Adalar manzaraları Deluxia Park ile ayaklarınızın altına sunulmaktadır. Hem sabah güneşi hem de akşam güneşin batışı ile mükemmel manzarayı sunmaktadır. Proje özellikle lokasyonu ile tercih edilir olarak görülmektedir. Yaşam kalitesini belirleyecek pek çok alana ulaşım çok rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Maltepe metrosuna ve alışveriş merkezine iki dakika gibi kısa sürede yürüyerek ulaşılabilmektedir. Özellikle hastane gibi önemli noktalara on dakikadan daha kısa sürede ulaşabilme imkanına sahip bir mevkiedir. Bunların yanı sıra İstanbul’un önemli yaşam alanlarına çok kısa sürede gidilebilmesi sayesinde çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Proje inşa sürecinde hem teknolojiyi hem de estetiği dikkate alarak yürütmektedir. Bu sayede hem sağlamlık ile gönül rahatlığını hem de şıklığı ile dikkat çekmeyi başarmaktadır.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.