444 10 08 BİLGİ TALEP FORMU
Adalar Manzaralı Rezidans

Adalar Manzaralı Rezidans

Tarihi ve Doğal Güzellikleri İle İstanbul

İstanbul, güzellikleri ile tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan en güzel şehirlerimizden bir tanesidir. İstanbul dünya tarihi içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bulunduğu önemli konumu sayesinde şimdiye kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle de İstanbul içerisinde pek çok farklı medeniyete ait tarihi eserler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul mükemmel doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Boğazın manzaraları ve denizi, Adaların güzellikleri ve çevresinin onlarca güzellikleri ile beğeni kazanmaktadır. Bu doğal ve tarihi yapıları ve güzellikleri ile İstanbul keyif ile yaşayabileceğiniz pek çok yaşam alanına sahiptir. Özellikle Adalar manzaralı rezidans projeleri ışıltısı ile göz doldurmaktadır.

İstanbul’un Huzur Yakası

İstanbul’un özellikle Anadolu yakası yaşam alanları bakımından pek çok fırsata sahiptir. Anadolu yakası ulaşım imkânları, alışveriş merkezleri, hastaneler, parkları ve diğer pek çok imkân ve güzellikleri ile kaliteli yaşamın kapılarını açmaktadır. Özellikle Anadolu yakası Adalar manzaralı rezidans projeleri en güzel imkanlara sahip bölgeler ile göz doldurmaktadır. İnsan yaşantısında yaşam alanlarının kalitesini, bulunduğu alan ve imkânları belirlemektedir. Yaşanılacak konutlarda en büyük kolaylık rahatlıkla istenilen yerlere ulaşabilmektir. Bunun içinde çevrede metro, metrobüs yada diğer ulaşım imkanları bulunması gerekmektedir. Bunların yanı sıra hastane, alışveriş merkezi ve benzeri alanlar da yaşam için kolaylıklar sunmaktadır. Bu alanların yakınlığı ve ulaşılabilirliği önemlidir.

Adalar Manzaralı Rezidans Projesi

Huzur sunmakta olan Anadolu yakasının Adalar manzaralı rezidans projelerinden en ışıltılısı Deluxia Park olarak karşımıza çıkmaktadır. Deluxia Park mükemmel bir lolkasyona sahiptir. En büyük özelliği mükemmel bir güzelliğe sahip olan Adalar manzarasına sahip olmasıdır. Adalar manzarası güneşin parlaklığı ile denizin mavisini bir arada sunmaktadır. Bunun yanı sıra Deluxia Park çevresi bakımından en ideal lokasyona sahiptir. Özellikle trafik karmaşasından uzak olması ve ulaşımı rahat olması düşünülmüştür. Metroya ve metrobüse yürüme mesafesindedir. Hastane, alışveriş merkezi ve benzeri önemli alanlar yine çok yakında olmaları nedeniyle kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ayrıca Deluxia Park estetik iç tasarımları ile göz doldurmaktadır. Lüks anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Deluxia Park sizlere huzur ve lüksü bir arada sunmaktadır.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

© Copyright 2021 DELUXIA PARK RESIDENCE
Teknik Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.